برنامه مسابقات لیگ مناطق امید های کشور - دور دوم

برنامه مسابقات لیگ مناطق امید های کشور - دور دوم

برنامه مسابقات لیگ مناطق امید های کشور - دور دوم

برنامه مسابقات لیگ مناطق امید های کشور - دور دوم

برنامه مسابقات لیگ مناطق امید های کشور - دور دوم

برنامه مسابقات لیگ مناطق امید های کشور - دور دوم

اطلاعیه ها
صفحه اصلی-اخبار-برنامه مسابقات لیگ مناطق امید های کشور - دور دوم
برنامه مسابقات لیگ مناطق امید های کشور - دور دوم
Admin-AS9 23 / 01 / 1392 1395 بازدید


آرتا فوتبال/مسابقات لیگ مناطق امید های کشور که چندی پیش آغاز شد قرار است از روز شنبه در مرحله دوم پی گیری شود آذران توپراق خیاو نیز به عنوان نماینده استان در این مسابقات حضور خواهد داشت

 برنامه بازیهای گروه یک:            (استان کرمان * شهرستان سیرجان)

شنبه 1392/01/24                  

فرهنگ اسلام‌شهر- كوهدشت لرستان                     ساعت 17:00

شباب سیرجان- آذران توپراق خیاو اردبیل                  ساعت 19:00

یكشنبه 1392/01/25                  

فرهنگ اسلام‌شهر- آذران توپراق خیاو اردبیل              ساعت 17:00

كوهدشت لرستان- شباب سیرجان                         ساعت 19:00

دوشنبه 1392/01/26                  

آذران توپراق خیاو اردبیل- كوهدشت لرستان              ساعت 17:00

فرهنگ اسلام‌شهر- شباب سیرجان                         ساعت 19:00


 برنامه بازیهای گروه دو:            (استان گیلان * شهرستان آستانه)

شنبه 1392/01/24                   

شاهدیه یزد- سفیدپوشان آریا تهران                         ساعت 10:00

آذین سپهر اصفهان- فولادناب تبریز                            ساعت 12:00

یكشنبه 1392/01/25                

شاهدیه یزد- فولادناب تبریز                                     ساعت 10:00

سفیدپوشان آریا تهران- آذین سپهر اصفهان               ساعت 12:00

دوشنبه 1392/01/26                

فولادناب تبریز - سفیدپوشان آریا تهران                      ساعت 10:00

شاهدیه یزد- آذین سپهر اصفهان                              ساعت 12:00


برنامه بازیها گروه سه:            (استان گیلان * شهرستان آستانه)

شنبه 1392/01/24                   

سپاه مقاومت عاشورا تبریز- جزیره لی مشهد            ساعت 17:00

سفیدرود آستانه- پاسارگاد شهركرد                         ساعت 19:00

یكشنبه 1392/01/25                

سپاه مقاومت عاشورا تبریز- پاسارگاد شهركرد           ساعت 17:00

جزیره لی مشهد- سفیدرود آستانه                          ساعت 19:00

دوشنبه 1392/01/26                

پاسارگاد شهركرد- جزیره لی مشهد                        ساعت 17:00

سپاه مقاومت عاشورا تبریز- سفیدرود آستانه            ساعت 19:00


 برنامه بازیهای گروه چهار:            (استان تهران * شهرستان قرچک)

شنبه 1392/01/24                   

هیئت روستایی و عشایری لرستان- غرب دانه كردستان          ساعت 17:00

 مقاومت قرچك- شیدان اصفهان                                           ساعت 19:00

یكشنبه 1392/01/25               

هیئت روستایی و عشایری لرستان- شیدان اصفهان               ساعت 17:00

 غرب دانه كردستان- مقاومت قرچك                                      ساعت 19:00

دوشنبه 1392/01/26               

 شیدان اصفهان- غرب دانه كردستان                                    ساعت 17:00

هیئت روستایی و عشایری لرستان- مقاومت قرچك                ساعت 19:00




آواتار
1:38

سلام من شما را لینک کردم شما هم من را لینک کنید
آدرس http://fershadsabor.blogfa.com/ وبلاگ ورزشی بیله سوار مغان .

ارسال دیدگاه
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
رده تيم بازی تفاضل امتیاز
1 فرجی باقر شهر 3 3 7
2 خالص سازان زنجان 3 2 5
3 آرد هشترود 3 3 4
4 بهراد اردبیل 3 3 4
5 شهدا شوط ارومیه 3 3- 3
6 هیات فوتبال لوشان 3 7- 1
رده تيم بازی تفاضل امتیاز
1 نفت امیدیه 9 3 16
2 خلخال دشت اردبیل 9 2 15
3 استقلال آبی ب تهران 9 6 14
4 شهرداری کامیاران 9 1 14
5 کارگر بنه گز بوشهر 9 2 13
6 شهرداری ارومیه 9 0 13
7 ایرانجوان خورموج 9 0 13
8 تربیت ایلام 9 4- 7
9 شهرداری یاسوج 9 7- 5
رده تيم بازی تفاضل امتیاز
1 نخبگان مهر اردبیل 7 13 19
2 بهراد اردبیل 7 13 19
3 بیمه آسیا بیله سوار 7 4 13
4 شهید زمانی اردبیل 8 6 10
5 شهرداری کوثر 7 4 10
6 شهید کیان پارس آباد 7 2 9
7 ژاله نوش بیله سوار 7 5- 8
8 طلائیه داران نصراردبیل 8 4- 6
9 شهدای پارس آباد حذف
10 اتحاد سرعین 7 13- 5
11 دیدارسیرگیتی بیله سوار 7 8- 3

برنامه هفته دوازدهم لیگ دسته دوم کشور

یکشنبه ۱۴ دی - تربیت ایلام - خلخال دشت اردبیل

برنامه هفته دوازدهم لیگ دسته یک کشور

یکشنبه 12 بهمن - شهرداری اردبیل - تربیت نوین یزد

نتایج هفته یازدهم لیگ دسته یک کشور

چهارشنبه 3 دی - شهرداری اردبیل 1 - 0 نیروی زمینی

نتایج هفته یازدهم لیگ دسته دوم کشور

چهارشنبه ۲۶ آذر - خلخال دشت 0 - 0 نفت امیدیه
تربیت ایلام

تربیت ایلام - خلخال دشت

یکشنبه ۱۴ دی - ساعت 14
خلخال دشت اردبیل
شهرداری اردبیل

ش.اردبیل - ت.نوین یزد

یکشنبه 12 بهمن - ساعت 14
تربیت نوین یزد
شهرداری اردبیل

ش.اردبیل 1-0 ن.ز تهران

چهارشنبه 3 دی - اتمام بازی
نیروی زمینی تهران
خلخال دشت اردبیل

خ.د.خلخال 1-0 ن.امیدیه

سه شنبه 27 آذر - اتمام بازی
نفت امیدیه
نظرسنجی
عامل نتایج ضعیف شهرداری اردبیل کدام گزینه است؟




تبلیغات
آمار سایت
کاربران حاضر: 1
بازدید امروز: 138
بازدید دیروز: 22
ورودی موتور جستجو: 0
بازدید کل: 220,709
دیدگاه ها: 258
کل پست ها: 363